VoIP-aanbieders: verschil tussen versies
k (linkfix) |
|||
| (2 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 10: | Regel 10: | ||
| '''Naam''' || Prijs || Site | | '''Naam''' || Prijs || Site | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | BetaMax || - || [http://backsla.sh/betamax betamax price comparison] |
|- | |- | ||
| Gafachi || 6 tot 8 cent per/min || [http://gafachi.com/ Gafachi] | | Gafachi || 6 tot 8 cent per/min || [http://gafachi.com/ Gafachi] | ||
| + | |- | ||
| + | | SimWood || 4,22 p/m naar .nl mobiel || [https://www.simwood.com/ SimWood] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 21 nov 2013 om 17:00
TODO: Deze informatie in tabelvorm plaatsen. Voor nu in ieder geval al links naar de bronnen.
- Alle merken van BetaMax (waaronder VoipBuster): betamax price comparison
- Gafachi rekent voor bellen naar +316 zo rond de 6 tot 8 cent per minuut, afhankelijk van de provider.
- SimWood rekent 4,22 cent (USD) per minuut voor bellen naar .nl mobiel
| VOIP Aanbieders | ||
|---|---|---|
| Naam | Prijs | Site |
| BetaMax | - | betamax price comparison |
| Gafachi | 6 tot 8 cent per/min | Gafachi |
| SimWood | 4,22 p/m naar .nl mobiel | SimWood |